Chystáte se na ples, party, důležitou večeři nebo na jinou speciální či společenskou příležitost? Jestliže chcete vypadat neodolatelně, budete potřebovat dokonale padnoucí oblečení a obuv. Pokud milujete zlaté šperky a doplňky, určitě vás nadchnou i boty v tomto netradičním odstínu. Boty rozhodně nejsou ze zlata, mají jen takovou barvu.

Zlaté provedení bot budí spíše slavnostnější charakter, proto nejsou úplně nejvhodnější na každodenní nošení. Když ale sáhnete po botách v nějaké základní barvě, kterou budou zvýrazňovat jen zlaté doplňky, tak i ty si můžete nakonec dopřát. Zajímá vás, jak tyto boty nosit, jak je vhodně kombinovat nebo kde je třeba zakoupit?

Nabídka bot ve zlaté barvě

zlaté botyZlaté boty se ve vašem botníku rozhodně neztratí. Pokud zvolíte nějaké elegantní, které dokonale padnou ke společenským šatům, jistě je unosíte i v dalších letech. I proto se na nich nevyplatí šetřit.

Dbejte na to, aby byly maximálně pohodlné a vy jste v nich vydržela tančit třeba i celou noc. Pokud se rozhodnete pro jejich koupi, vyplatí se vám obejít kamenné prodejny s obuví i se podívat na internetu, kde tyto boty snáze pořídíte. Přece jen, kamenné obchody mají značně omezený sortiment, proto nečekejte, že byste na jedné prodejně našla víc než jeden až dva páry zlatých bot.

Zlaté lodičky pro mnoho příležitostí

Zlaté lodičky, které pohodlně sladíte s jakýmikoliv večerními šaty, si jistě oblíbíte. Perfektně se hodí nejen k šatům zlaté barvy, ale jdou dobře do kombinace také s červenými, zelenými nebo modrými plesovými šaty. Ty mohou být v krátké délce nebo až na zem. Zlaté lodičky jsou ideální volbou na večírek i na party. Úspěch v nich sklidíte také, když si je obujete na ples.

Jestliže v nich plánujete tančit, dbejte na to, aby byly opravdu pohodlné. Tyto boty často doplňuje extrémně vysoký jehlový podpatek, který není na nošení po celý večer ideální. Zlatá barva může být lesklá, matná i zvýrazněná elegantními třpytkami. Na boty se také často přidávají různé stuhy a další zajímavé ozdoby.

Zlaté tenisky ve sportovním stylu

Jestliže patříte mezi milovnice dámské sportovní módy, můžete si na své nohy nazout i zlaté tenisky, které budou vypadat originálně a určitě vzbudí úspěch i ve vašem okolí. Zlaté tenisky mají běžně rovnou podrážku a doplňují je bílé nebo zlaté tkaničky.

Na léto jsou ideální lehké a nízké tenisky, zatímco na jaře a na podzim můžete vyzkoušet ty ve výšce ke kotníkům. Nejlépe ladí s džínami. Můžete je vyzkoušet také k šortkám, a to ať už elegantním nebo ke sportovnějším.

Jak se starat o zlaté boty

Především u zdobených bot si dejte pozor, jestli ozdoby neztrácíte a případně se je pokuste na botu lépe připevnit. Jestliže máte boty stále v záruce, můžete se je v případě jakýchkoliv nedostatků pokusit i vyreklamovat. Udržujte je v čistotě a ošetřujte krémy či spreji, které vám na dané boty doporučí v obchodě.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>