Plánujete svatbu a hledáte pěkné svatební boty, které byste si mohla obout na své nohy? Přinášíme vám tipy na ty nejhezčí boty podle aktuálních trendů. Výběr bot je samozřejmě dobré přizpůsobit šatům, které si obléknete ve svůj den D a také tomu, v jakých botách se obecně cítíte dobře.

Svatební boty by rovněž měli odpovídat vaší postavě. Například pokud jste vysoká a máte malého ženicha, volte spíše svatební boty bez podpatku. Když jste malá, vhodně vybrané boty zase mohou přidat klidně i 10 centimetrů. Svatební boty pro nevěstu by samozřejmě měly být i pohodlné, aby na nohách nijak netlačily a nerušily tak tento jedinečný okamžik v jejím životě.

Svatební boty dle aktuálních trendů

svatební boty pro nevěstuTrendy v oblasti svatební obuvi jsou velmi rozmanité. Nosí se boty na nízkém i vysokém podpatku. Svatební boty by v první řadě měly působit elegantním dojmem, jelikož jsou určeny pro slavnostní příležitost. Můžete volit lesklé i matné provedení. Hladké střevíčky pomalu ustupují zdobenějším botám, které odhalí váš nárt, kotník i prsty ve špičce. Ta má obvykle kulatý nebo špičatý tvar. Dlouhá špička nohu může i výrazně prodloužit, kulatá ji naopak zkrátí.

Nosí se i zdobení

Od věci není ani zdobení ve formě kamínků, stužek, různých sklíček, flitrů a peříček. Zvolená dekorace by měla ladit s typem šatů, které si obléknete. Mnohé nevěsty až příliš řeší své svatební boty. Pokud máte šaty až na zem, uvědomte si, že je možná ani nikdo neuvidí.

Barevnost svatebních bot

Bílé svatební boty

Bílá barva je u bot pro nevěstu nestárnoucí klasikou, kterou nikdy nic nezkazíte. Jestliže ale volíte krémové šaty, můžete se podívat i do nabídky krémových střevíčků, které možná shledáte i vhodnější než čistě bílé boty. Jestliže máte bohatě zdobené šaty, můžete zvolit boty ke svatebním šatům jednodušší a naopak. Dokonale budou vypadat i bílé svatební boty s různými stužkami a s mašličkami.

Barevné svatební boty

Z dalších barev, které můžete na svou svatbu vyzkoušet, je určitě in tělová. Pěkné nude lodičky jsou aktuálně velmi moderní a rozhodně nic jimi nemůžete zkazit. Pěkně vypadají také stříbrné střevíčky, které působí elegantně. Jestliže máte drobnou nožku jako Popelka, budete v takových botách jistě vypadat přímo neodolatelně.

Na některých nevěstách můžeme vidět třeba i modré svatební boty, které jsou však velmi výrazné. Říká se ale, že každá nevěsta by měla na sobě mít něco modrého. Modré boty tak jistě představují zajímavé řešení.

Červené, černé nebo třeba hnědé střevíčky? Na takové barvy raději zapomeňte. Dávejte přednost spíše jemným odstínům, a pokud máte kratší šaty, ve kterých budou vaše boty vidět, preferujte jednoznačně bílé, stříbrné nebo krémové boty. Černá nebo hnědá obuv by působila příliš tvrdě a kontrastně a mohla by potlačit celkový efekt z vašich šatů.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>