Výrazné neonové boty nedají spát mnoha ženám. Pořiďte si i vy moderní neonové boty v odstínech, které právě teď frčí. Neonové boty dokonale ladí s každým oblečením, které nemusí být zrovna v neonové barvě. Mezi oblíbené neonové barvy patří oranžová, růžová, zelená nebo žlutá. Pokud jste trochu extravagantní, věřte, že si tyto boty zamilujete po prvním vyzkoušení.

K čemu je ale nosit? Jak je vhodně kombinovat? To jsou v případě neonových bot zapeklité otázky. Neonové boty rozhodně nejsou určeny na každodenní nošení. Jen málokdo sebere odvahu obout si je odpoledne na vycházku do města. Mnohem lepší využití najdou třeba na party, narozeninové oslavě nebo na diskotéce.

Neonové lodičky

neonové botyNeonové lodičky patří mezi trendy kousky, které by ve vašem botníku rozhodně chybět neměly. Aby byly pohodlné, sáhněte po kvalitním materiálu, ačkoliv je možné, že tento módní výstřelek v koženém provedení neseženete.

Důkladně se podívejte, jak jsou boty vyrobené. Například jestli dobře drží jejich podpatek, který je často i na velmi vysoké jehle. Neonové lodičky mohou mít klasickou i zaoblenou špičku. Oblíbené jsou také varianty s odhalenou špičkou, které nechají vykouknout vaše prsty. Tyto neonky jsou ideální volbou na jarní a letní měsíce.

Neonové sandálky

Velké oblíbě se těší také neonové sandálky, které dokonale zvýrazní každou nohu. Mohou být na vysokém podpatku i bez podpatků. Často se kombinují s nějakou základní barvou, třeba s černou, hnědou nebo bílou. Neonové sandály můžete nosit k šortkám nebo k sukním. K dostání je především dámské provedení, mezi muži tyto boty příliš nefrčí.

Žluté, růžové nebo výrazně zelené sandále? Pokud se nemůžete rozhodnout pro jednu konkrétní barvu, dobře uděláte, když si pořídíte sandálky, které kombinují více odstínů dohromady. Běžně narazíte třeba na kombinace růžové a žluté, které vypadají naprosto báječně. Elegantní dojem zase budí světlé boty s růžovými, tyrkysovými a jemně oranžovými pásky. Rozhodně si je tedy nemusíte pořizovat jen jako módní výstřelek, ale pokud si vyberete umírněnou variantu, vydrží vám i na několik sezón.

Jak se starat o neonové boty

Neonové boty nevyžadují žádnou speciální péči. Ta je totiž obvykle závislá na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Pozor na čistotu

Jediné, na co byste si měli dávat pozor je, aby vaše boty byly stále dobře čistá. Na neonkách totiž budou vidět veškeré nečistoty a šmouhy, které si způsobíte. Pokud navíc volíte levnější materiál, dejte si rovněž pozor na to, abyste boty neodřeli nebo neokopali. Zde totiž poškození tak snadno nezakryjete jako třeba u černých nebo hnědých bot, které stačí přetřít dobře kryjícím krémem. Jestliže poškodíte neonové boty, budete těžko hledat vhodný prostředek pro zakrytí laku.

Boty můžete také impregnovat a jejich vnitřek stříkat dezinfekčními spreji.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>