Bílé svatební boty můžeme na nohách nevěst vidět nejčastěji. Pokud se plánujete vdávat a řešíte barvu obuvi, s bílou určitě vsadíte na jistotu. Je jedno, zda boty jsou nebo nejsou pod šaty vidět. Rozhodně by neměly působit rušivým dojmem, i pokud máte dlouhé šaty a ony by jen kouskem vykoukly.

U krátkých šatů je výběr bot ještě důležitější, protože si můžete být jisti, že si je každý prohlédne a také budou vidět na všech fotografiích. Jestliže netoužíte po žádné extravaganci, bílou svatební obuv vám určitě doporučujeme. Hodí se ostatně pro všechny ženy, nejen pro nevěsty, jelikož působí čistým a elegantním dojmem.

Bílé svatební boty na podpatku

bílé boty na svatbuJen málokterá žena si dokáže představit, že by se vdávala v botách bez podpatků. Pokud i vy patříte mezi tyto ženy, určitě vám boty na podpatku doporučujeme. Vypadají nejen velmi dobře, ale také opticky prodlouží, případně i zeštíhlí, vaše nohy.

Vysoké podpatky jsou trendy

Jestliže je mezi nevěstou a ženichem velký výškový rozdíl, může si nevěsta obout boty na vysokém podpatku, čímž se tento rozdíl pohodlně zakryje. Rozhodně by však neměla volit vysoké podpatky tehdy, když jsou s partnerem podobně vysocí. Nehodí se tedy pro vysoké ženy, jelikož by zbytečně přitahovaly pozornost.

Výška podpatku může být 5, 10 i třeba 15 centimetrů. Jestliže se takové podpatky rozhodnete zvolit, je určitě dobré se v nich před svatbou naučit chodit. Pokud na ně nejste zvyklá, sáhněte raději po jiné obuvi.

Klínek a nízké podpatky

Každé svatební boty by měly mít alespoň dvou až tří centimetrový klínek. U nízkých bot a dlouhých šatů hrozí, že si budete po šatech šlapat, proto vše dobře přeměřte. Bílé svatební boty na nízkém podpatku budí upravený dojem. Zalíbí se nejen všem vysokým ženám, ale také těm, které na vysoké boty nejsou zvyklé a dávají přednost pohodlí před módním vzhledem.

Bílé svatební lodičky

V bílém odstínu si můžete zakoupit celou škálu bot. Klasiku představují bílé lodičky, které si mohou obout ženy všech generací a které se hodí na svatbu v jakémkoliv ročním období. Je léto nebo zima? Svítí sluníčko, prší nebo padá sníh? Bílé lodičky na 100 % zaujmou a budou pohodlné.

Klasické jsou lodičky, které zakrývají celou nohu od paty až ke špičce. Oblíbené jsou však i varianty s odhalenou špičkou, patou nebo s boční částí chodidla. Nechybí ani zdobení ve formě stužek, krajek nebo různých kamínků.

Bílé páskové boty

Na svatbu v létě jsou dobrou volbou také bílé páskové boty, které mohou být na podpatku i bez něj. Tyto boty jsou vhodné především do teplého a suchého počasí, rozhodně ne na svatbu v zimě. Mohou být čistě bílé nebo nejrůzněji zdobené. Na svatbu volte spíše elegantnější styl bot a vyhněte se sandálům na platformě, které jsou teď moderní, nebo botám s gumovou podrážkou, které působí spíše sportovně než elegantně.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>